baner

KONTAKT

foto@piotrmazur.pl

TEL.609 860 887

GG. 7997988


 
 

OFERTA

fotografia ślubna

Dzień ślubu jest dla każdej pary jednym z naważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego warto, aby zachowali Panstwo z niego nie tylko piękne wspomnienia, ale również wspaniałe zdjęcia.

Moja oferta fotografii ślubnej zawiera zarówno propozycję wykonania fotoreportażu, jak również zdjęć pozowanych w plenerze lub studiu. Jestem do dyspozycji młodej pary przez cały dzień, w którym odbywa się ceremonia, fotografując przygotowania do uroczystości, ślub i oczywiście przyjęcie weselne. Dla komfortu nowożeńców, na zdjęcia plenerowe umawiam się zazwyczaj w innych dniach. Alternatywą dla pleneru, np. w przypadku złej pogody, są fotografie studyjne.

Zdjęcia wykonuję cyfrowym aparatem Canon z profesjonalnymi obiektywami. Wyboru ujęć można dokonać na podstawie tzw. stykówek lub miniatur zdjęć dostarczonych Państwu na płycie CD. Standardowa ilość fotografii oddawanej klientowi zawiera zazwyczaj 30 ujęć plenerowych/studyjnych o formacie 15x21 cm, wklejonych w album oraz około 400 ujęć z reportażu na płycie DVD. Zamiast albumu wklejanego można wybrać, coraz bardziej popularną fotoksiążkę, składającą się ze 30 kart/15 rozkładówek. W trosce o jakość Państwa zdjęć (szczególnie plenerowych i studyjnych), dokonujemy obróbki komputerowej wszystkich wybranych ujęć.

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń 609 860 887 lub napisz.

Zobacz galerie zdjęć ślubnych.