baner

KONTAKT

foto@piotrmazur.pl

TEL.609 860 887

GG. 7997988


Data aktualizacji strony:

 
kliknij aby wejśc na stronę   Wiedza o życiu po życiu
Polskojęzyczna, oficjalna strona Bruce'a Moena, badacza obszarów niefizycznych. Szukasz odpowiedzi, co dzieje się z nami po śmierci? Tutaj ją uzyskasz.
"Bruce Moen jest podobny do was. Nigdy nie przeszedł śmierci klinicznej, nie przypisuje sobie żadnych psychicznych darów i umiejętności. Nauczył się jednak robić pewne szczególne rzeczy. Uwolnił "stracone dusze" z ich odizolowanej, czasami przerażającej egzystencji po śmierci. Pomógł im odzyskać wolną wolę ponad ich własnym przeznaczeniem. Dodał otuchy opuszczonym po śmierci bliskiej osoby, przeniósł przywiązane do ziemi duchy do ich miejsca w Życiu po Życiu. Eksplorował niefizyczne świadomości ludzkie i inne rzeczywistości, umożliwił ich weryfikację."
kliknij aby wejśc na stronę   Wiedza o życiu po życiu
Anglojęzyczna, oficjalna strona Bruce'a Moena, badacza obszarów niefizycznych. Szukasz odpowiedzi, co dzieje się z nami po śmierci? Tutaj ją uzyskasz.
kliknij aby wejść na stronę   Forum dyskusyjne przypolskojęzycznej stronie Bruce'a Moena
kliknij aby wejść na stronę   Majowie 
Strona wydawnictwa Pulsar, gromadząca wiedzę o życiu, wiedzy i filozofii Majów. Szcególne miejsce zajmuje tu Kalendarz Majów.
kliknij aby wejść na stronę   Autohipnoza
Strona pomagająca poznać technik komunikacji z podświadomością za pomocą między innymi autohipnozy i swiadomego śnienia.